Aanmelding, loting, toelating
Als je overtuigd bent van je keuze voor De Nieuwste School, kun je je samen met je ouder(s) aanmelden tijdens de aanmelddagen in maart 2021. Hoe dat gaat kunt je hier teruglezen.
Jaarlijks wordt het aantal kinderen bepaald. Mochten er meer dan het toelaatbaar aantal leerlingen zich hebben aangemeld, dan zal er een loting plaatsvinden onder leiding van een notaris. Op deze website kun je de lotingsprocedure voor de brugklasaanmeldingen in maart 2021 vinden. Dat is best ingewikkeld, dus je kunt beter aan je ouders vragen of zij jou kunnen uitleggen hoe de loting in zijn werk gaat.
Als je een vmbo-t-, havo- en/of vwo-advies hebt ben je toelaatbaar op DNS. Voordat er eventueel geloot wordt, besluit een toelatingscommissie of je wordt toegelaten. Je ouders kunnen je ook vertellen hoe dat in zijn werk gaat.