Sorteren op:
TitelDatumPopulariteitActiefReacties
Bibliotheekpasje leerlingen
20-11-2019
Wij
hebben de melding van de bibliotheek gekregen dat een aantal leerlingen flinke
boetes hebben op het schoolpasje van de bibliotheek. Het blijkt dat mailtjes
hierover in de spam terecht komen. Gebruikt uw kind dit pasje dan kunt u het beste het mailadres aanpassen naar een ander
mailadres of laat uw kind de spam van de schoolmail hierop checken. In de bijlage zitten
brieven hoe u uw kind hierbij kunt helpen.
brief privepas scholierenpas.alg.pdf
Toetsen taalverzorging en leesvaardigheid in leerjaar 1,2 en 3
17-09-2019
Binnenkort nemen wij in
leerjaar 1 toetsen af over taalverzorging (Nederlands) en leesvaardigheid
(Nederlands en Engels). Het belangrijkste doel van de toets is het niveau van
uw kind af te zetten tegen het landelijk niveau en daarmee te bepalen op welk
referentieniveau uw kind zit. Hiermee hebben we het kennisniveau van uw kind
aan het begin van zijn/haar middelbare schoolcarrière vastgesteld (0-meting)
voor de leergebieden geletterdheid en rekenen.
Hier vindt u de hele brief.
Toestemming gebruik leerlingengegevens in het kader van de AVG
11-09-2019
In Magister is dit schooljaar een
module opgenomen waarin ouders kunnen aangeven voor welke onderdelen zij
toestemming geven voor wat betreft het gebruik van de gegevens van hun kind.
Dit geldt voor de ouders van kinderen tot 16 jaar. Vanaf 16 jaar kunnen de
leerlingen zelf toestemming geven.
Om de toestemming te verlenen kunt
u op de gebruikelijke manier inloggen in Magister.
Nieuwe ouders (leerjaar 1)
ontvangen op de eerste ouderavond de inloggegevens voor Magister. Na de eerste
inlog verschijnt automatisch de module in beeld en kan de toestemming verleend
worden. Daarna zijn deze gegevens terug te zien op de startpagina van Magister.
Als u de toestemmingsmodule niet invult, dan gaan wij er van uit dat u GEEN toestemming
verleent.
We vragen u vriendelijk om even de
tijd te nemen erover na te denken en indien aan de orde, de toestemming te
verlenen. Mocht u terug willen komen
op de keuzes die in Magister gemaakt zijn, dan kan dat gewoon op dezelfde wijze
worden aangepast.
Aan het begin van elk volgend schooljaar ontvangt u een
herinnering om uw keuzes opnieuw te bekijken en eventueel te wijzigen.
In de bijlage vindt u per onderdeel waarvoor uw toestemming gevraagd wordt aan wat die toestemming inhoudt.
Door in Magister per regel op de i te klikken verschijnt een
toelichting in beeld.
schema privacy.pdf
Eikenprocessierups
19-06-2019
Zoals u weet geven we op dit moment de lessen sport en bewegen op de velden van hockeyclub
Were Di. In de bijgevoegde brief leest u alle informatie over de processierups. 20190614 processierups op gymlocatie.pdf
Schoolbetaalpas leerlingen
28-08-2018
Op DNS kan alleen cashless betaald worden. Dit betekent dat uw kind in de keuken, bij de automaat en bij de leerlingenbalie niet met contant geld kan betalen, uitsluitend met hun pinpas of met de schoolpas.De schoolpas is gekoppeld aan een Mynetpay account en kan gebruikt worden om het account mee op te waarderen en mee te betalen. Uw kind heeft hiervoor een handleiding ontvangen maar deze is ook hier te downloaden.
Privacy op DNS
25-05-2018
Vandaag treedt de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) in werking. Hierin wordt bepaald onder welke voorwaarden persoonsgegevens gebruikt mogen worden, maar ook dat er passende technische en organisatorische maatregelen genomen moeten worden om de persoonsgegevens te beschermen.
Op DNS wordt zorgvuldig omgegaan met de privacy van onze leerlingen. In verband met het geven van onderwijs, het begeleiden van onze leerlingen, en de vastlegging daarvan in de administratie van de school, worden er gegevens over en van leerlingen vastgelegd. Deze gegevens worden persoonsgegevens genoemd. Het vastleggen en gebruik van deze persoonsgegevens is beperkt tot informatie die strikt noodzakelijk is voor het onderwijs. De gegevens worden beveiligd opgeslagen en de toegang daartoe is beperkt. De school maakt ook gebruik van digitaal leermateriaal. De leveranciers van die leermaterialen ontvangen een beperkt aantal leerlinggegevens. De school heeft haar leveranciers strikte afspraken gemaakt over het gebruik van persoonsgegevens, zodat misbruik wordt voorkomen. Leerlinginformatie wordt alleen gedeeld met andere organisaties als ouders daar toestemming voor geven, tenzij die uitwisseling verplicht is volgens de wet.
In het privacyreglement is beschreven hoe de school omgaat met haar leerlinggegevens, en wat de rechten zijn van ouders en leerlingen. Natuurlijk kunt u voor vragen ook terecht bij de schoolleiding