Laatste nieuws
Woensdag 17 en donderdag 18 juni geldt een verkort lesrooster, op deze dagen ben je eerder uit. Kijk in Magister hoe je rooster eruit zal zien. Op vrijdag 19 juni zijn er lessen tot 14:30 uur.
Eind mei heb je via een mail ontvangen op je Magister-mail met een overzicht van de boeken die je hebt geleend.
Graag vragen we je om hier goed op te letten:
Lever boeken alleen in bij Jeroen of Gerdine en leg ze niet bij een onbemande balie.
Zorg ervoor dat vóór de zomervakantie alles ingeleverd is. Boeken die ontbreken, worden in rekening gebracht bij je ouder(s)/verzorger(s).
Laatste nieuws EP-teams
Volgende week is toetsweek 3 en dit keer worden vrijwel alle schoolexamens en toetsen afgenomen op je eigen laptop. Er worden in deze toetsweek geen schoollaptops meer gebruikt.
Zorg er daarom voor dat de accu van je laptop aan het begin van de toets voldoende is opgeladen en lang genoeg meegaat, en dat je laptop goed werkt. Om gebruik te maken van Test-Correct moet je de applicatie installeren. Deze app zorgt voor een veilige toetsomgeving op je eigen laptop. Je kunt de applicatie installeren via de volgende links:
Downloaden en installeren voor Microsoft Windows 11
Je kunt de Test-Correct app downloaden via de Microsoft Store op jouw apparaat, of via deze link.
Downloaden en installeren voor Apple MacBook
Je kunt de Test-Correct app downloaden via de Apple store op jouw Apple-apparaat, of via deze link.
Daarnaast vind je op onze website alle informatie over PTA’s en PT’s. In dit document vind je de regels die gelden tijdens de toetsweek.
Veel succes bij toetsweek 3!
Gisteren zijn de centrale eindexamens van tijdvak 2 van start gegaan. In de Humanics-ruimtes op de eerste verdieping worden de examens afgenomen. De deur/trap direct naast de hoofdingang is tijdens de examens niet in gebruik. We vragen iedereen rekening te houden met onze examenkandidaten. Doe dit door rustig te zijn rondom de Humanics-ruimtes en, zodra je uit bent, direct naar huis te gaan zonder lawaai te maken op het schoolterrein. De fietsenstalling wordt voor een deel afgezet rondom de examenruimtes om overlast te voorkomen.
We wensen onze examenkandidaten enorm veel succes!