Laatste nieuws
Hopelijk hebben jullie een fijne zomer gehad. Wij verwelkomen jullie weer op dinsdag 25 augustus. Het volledige rooster wordt binnenkort gepubliceerd in Magister.
Starttijden dinsdag 25 augustus:
Een goede start begint met goed voorbereid zijn. Daarvoor heb je natuurlijk de juiste schoolspullen nodig. Misschien heb je tijdens de vakantie al even naar de lijst gekeken. Zo niet, neem dan nog snel een kijkje op de website. Bekijk de lijst met schoolspullen
Check of je alles in huis hebt en zorg ervoor dat je spullen aan het begin van het schooljaar compleet en op orde zijn. Zo kun je meteen goed van start!
Via de mediatheek (bij de leerlingenbalie) van onze school kun je leesboeken lenen. Daarnaast ontvang je via de mediatheek de lesboeken die je gedurende het schooljaar nodig hebt. Volgende week zul je mogelijk al de eerste lesboeken ontvangen.
Elk boek dat aan jou wordt uitgeleend, heeft een unieke barcode (zie foto). Wanneer je een boek weer inlevert, is het belangrijk om te controleren of je het juiste exemplaar met de bijbehorende barcode teruggeeft, omdat deze op jouw naam staat geregistreerd. Zo zorgen we er samen voor dat alle boeken correct worden geregistreerd.