Laatste nieuws
Woensdag 25 en donderdag 26 februari geldt er een verkort lesrooster. Kijk in je rooster hoe deze dagen eruit zullen zien.
Gisteren stond alles in het teken van verwondering tijdens de kennisdag voor leerjaar 1, 2 en 3. Onze leerlingen volgden verschillende workshops en maakten kennis met allerlei beroepen.
Van een kijkje in het werk van een burgemeester tot het creatieve vak van een sign-medewerker. Van de rol van een huisarts en de reddingsbrigade tot advocaten; er was van alles te kiezen.
Dank aan alle externe workshopleiders die hun verhaal en ervaring kwamen delen!
Laatste nieuws EP-teams
Vrijdag 27 februari zijn de herkansingen voor de voorexamenklassen. Die dag zijn er voor de voorexamenklassen lessen tot 13.00 uur. De herkansingen starten om 13.30 uur. Zorg dat je ruim van tevoren aanwezig bent bij de Humanics-lokalen boven, want er start een grote groep leerlingen tegelijk aan de toetsen.
Volgende week, maandag 2, dinsdag 3 en woensdag 4 maart zijn de herkansingen voor de examenklassen. Er zijn deze dagen geen lessen voor de examenklassen.
Let op: enkele toetsen voor mavo en enkele voor havo zullen op donderdagochtend 5 maart worden afgenomen in lokaal Hh. We krijgen deze helaas niet gepland op maandag/dinsdag/woensdag, tenzij we sommige leerlingen 3 toetsen op een dag laten maken. Dat vinden we te veel.
We wensen alle leerlingen die een herkansing gaan maken heel veel succes!
Regelingen rondom herkansingen
We bieden op DNS veel mogelijkheden tot herkansen, omdat we willen dat leerlingen eerlijke kansen krijgen om het geleerde zichtbaar te maken. Om dit alles (op tijd) georganiseerd te krijgen, moeten we ons strikt aan afspraken in ons examenreglement houden. Houd er dus rekening mee dat: